Naujienos

GMP automobilis Ukrainai

2022 04 21

VšĮ Rokiškio PASPC greitosios medicinos pagalbos automobilis gelbės Ukrainos žmones. Įstaiga, gavusi prašymą iš Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos aukoti Ukrainos žmonėms turimus, bet nenaudojamus GMP automobilius, atsiliepė į prašymą. Įstaigoje ilgą laiką nenaudojamas GMP automobilis bus padovanotas Ukrainai.

Iš Ukrainos atvykęs atstovas Oleksandr Litvinčuk apžiūrėjo automobilį ir patikino, kad jis bus tinkamas karo sąlygomis. Nevažiuojantį GMP automobilį neatlygintinai suremontavo UAB „Rokitra“ (direktorius Aloyzas Jočys), padovanojo naują akumuliatorių UAB „Egrena“ (direktorius Justinas Bertašis), neatlygintinai transportavo iki remonto dirbtuvių UAB „Kuksis“ (direktorius Ramūnas Baltrūnas). Dabar jau važiuojantis GMP automobilis, savo eiga važiuos į Ukrainą.

Taip pat medikai atsiliepė į prašymą aukoti medicininių priemonių Ukrainos žmonėms. Į kvietimą atsiliepė VšĮ Rokiškio rajono ligoninė, VšĮ Rokiškio PASPC, rajono gyventojai. Medicininių priemonių parama sukrauta į GMP automobilį ir artimiausiu metu išvyks į Ukrainą.

Esame labai dėkingi visiems nelikusiems abejingais ir prisidedančiais prie pagalbos neteisėtai užpultai šaliai. Vienybėje mūsų Jėga.

VšĮ Rokiškio PASPC kolektyvas