Naujienos

Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarka įstaigoje nuo 2020 06 17

2020 07 09

REGISTRACIJA

Pacientų dėmesiui – gydytojų apžiūrai (tame tarpe ir odontologinėms paslaugoms) pacientus telefonu registruoja tik gydantys gydytojai.
Registratūros telefonais galite užsiregistruoti tik nuotolinėms sveikatos priežiūros paslaugoms, suaugusiųjų skiepams, laboratorinių tyrimų atlikimui, vaistų leidimui.
Teikiant paslaugas prioritetu išlieka nuotolinės gydytojų konsultacijos, tačiau jei dėl paslaugos specifikos nuotolinė paslauga negali būti suteikta, gydytojas kviečia pacientą atvykti.
Tiesiogiai atvykę į įstaigą, be išankstinės registracijos, nebūsite priimami ir registruojami, todėl visais atvejais susisiekite telefonu su gydytoju ar registratūros darbuotojais.
Laikinai pacientų registracija internetu sustabdyta.
LABAI SVARBU. Į polikliniką būsite įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki Jums paskirto vizito laiko. Atvykus į polikliniką bus matuojama Jūsų kūno temperatūra  ir tikrinami registracijos duomenys. Atvykstant privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti apsauginę kaukę.

 

ĮĖJIMAI Į ROKIŠKIO POLIKLINIKĄ

Į poliklinikoje įrengtą izoliatorių (gydytojui leidus ir suderinus atvykimo laiką) įeisite pro poliklinikos kiemo duris, sekite nuorodą ant durų.
Visi kiti pacientai naudojasi bendru įėjimu.  Atvykus į polikliniką prašome atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis darbuotojų nurodymais.